Loading...

O NAS

GRUNT STUDIO Architektura krajobrazu

Jesteśmy rodzinną firmą. Projektowanie zieleni jest naszą pasją. Dzięki niej tworzenie dla Państwa projektów i nadzór realizacji to dla nas przyjemność. Pozwala na maksymalne zaangażowanie w powierzone zadania. Zdobyte doświadczenie zawodowe w Polsce i za granicą (Portugalia i Niemcy) umożliwiają nam tworzenie projektów na wysokim poziomie merytorycznym i estetycznym. Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów – kreować przestrzeń prywatnych ogrodów, obiektów zabytkowych i nowoczesnych miejsc publicznych oraz wspomagać rozwój inwestycji w zgodzie z naturą.

Wszystkie nasze projekty tworzy dla Państwa architekt krajobrazu Agnieszka Kachel-Stępniewska, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Każdy projekt tworzony jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta.

Jeśli szukacie Państwo niebanalnego i funkcjonalnego pomysłu na swój ogród – skontaktujcie się z nami!


 

mgr inż. architekt krajobrazu Agnieszka Kachel-Stępniewska

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu w 2012 roku z tytułem magistra inżyniera architekta krajobrazu. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół: urbanistyki, zrównoważonej architektury, planowania przestrzeni publicznych i przestrzeni dla dzieci, partycypacji społecznej w procesie projektowym zieleni,  alternatywnego wykorzystania roślinności, roślinnych dachów i ścian, idei ogrodów społecznych oraz niebanalnych projektów ogrodów prywatnych.
Jestem biegła w użyciu oprogramowania graficznego tj.: AutoCAD, SpitirCAD, ArchiCAD, Artlantis, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Corel Draw, Google SketchUp Pro.
Moimi dodatkowymi umiejętności są: rysunek odręczny i malarstwo, tworzenie modeli i makiet oraz bardzo dobra znajomość gatunków roślin.
Jestem otwartą, tolerancyjną kulturowo i komunikatywną osobą. Mam umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, ponadto jestem odporna na stres. Z łatwością mogę koordynować zespół, ale również, potrafię pracować, jako jego członek, co więcej zawsze jestem punktualna i niezawodna.

Pracuję i wykonuję projekty również w języku angielskim i niemieckim.

Zapraszam do współpracy.

Agnieszka Kachel-Stępniewska
Właścicielka GRUNT STUDIO

PROJEKTY WYKONUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!